Home arrow Blog
Blog - Content Section Layout
Rozhovor pre okruh Radio Wave, Cesky Rozhlas
User Rating: / 0
Thursday, 12 July 2012
EN: I am very sorry, but this audio interview with me for Czech Radio Wave is in Slovak language.

Lucia Udvardyova so mnou urobila rozhovor, ktory bol pre Cesky Rozhlas, okruh Radio Wave. Konecne som sa dostal ku jeho zverejneniu na mojich strankach. Autorske prava ale vlastni Radio Wave, a teda uvadzam, vramci korektnosti linku na ich WEB: http://www.rozhlas.cz/radiowave/kumst/_zprava/voodooman--802648

Tento rozhovor je na mojej stranke je ku stiahnutiu na:
http://vdm.valec.net/download/reports/report_radio_wave_cro_001/radio_wave_cro_20101027.mp3

Tiez som ho zverejnil ako PODcast.

PS: Pre zmatky s nedostatok casu pre deadline Lucia nevedela, ze v radiu TLIS (http://www.tlis.sk/) som robil okrem moderatora aj zvukara v Pondelnajsej zmene [a tiez hlavneho alkoholika ;-)].
Vierke som dal industrialny hand-made sperk
User Rating: / 0
Wednesday, 13 June 2012

EHLO

EN: Sorry, I will speak in Slovak, since the video and all is in Slovak lang. My apologies.

Bivalej kolegyni z radia TLIS (Vierka - moderatorka) som dal sperk, industrialny nahrdelnik (see video co my dala svoj mobil sme to nakrutili).

Tu je video (3gpp codec): http://vdm.valec.net/download/videos/vierka_vdm_insdustrial_nahrdelnik.3gp

Alternativa: ak taki codec nemate, nizka kvalita: http://vdm.valec.net/download/videos/vierka_vdm_insdustrial_nahrdelnik.avi

Read more...
Zomrel Profesor MUDr. Novotný
User Rating: / 0
Tuesday, 24 April 2012
Zomrel Profesor MUDr. Novotný.

Veľa krát som sa s ním stretol na veľkej vizite, počas môjho pobytu na psychiatrickej klinike. Vtedy mal akademicky titul "Docent". Byť na tejto klinike nie je lízať med, ale niekoľko rokov, čo som sa dozvedel, že mu Prezident Slovenskej Republiky udelil titul Profesor, za celoživotné zásluhy ako aj akademické zásluhy, predstavoval som si, že ak budem na klinike hospitalizovaný, osobne mu podám ruku, a zagratulujem ku novému akademickému titulu... naozaj, veľa krát som si túto situáciu predstavoval, keďže som mal vždy ku nemu rešpekt, a túžil som mu aspoň podať ruku a vyjadriť mu osobnú poctu.
Read more...
Prečo máme na Slovensku nízke dôchodky?
User Rating: / 0
Saturday, 27 August 2011
Zistil som, prečo máme na Slovensku také nízke dôchodky. Je to celé veľmi dobre premyslené, dôvodom je obrat. Keď dôchodca dostane mesačne almužnu vo forme 300 Euro, behom pár dní ich vráti naspäť do systému, a zvyšný mesiac živorí. Vďaka tomuto obratu v systéme sa veľmi efektívne zvyšuje HDP (hrubý domáci produkt). Naproti tomu, ak by sme mali grécke dôchodky vo forme niekoľko tisícov Euro, 300 Euro by sa hneť vrátilo do systému, a zvyšné tisíce by ľudia sporili, neprodukovali by obrat, nezvyšovali by HDP: a zbankrotovali by sme ako Gréci... (Iba ak by sme do HDP pocitali aj odhadované príjmy z prostitúcie a z drogovej trestnej činnosti, ako to robili Gréci pred prijatím Eura). Verte mi, naši politici to majú dobre premyslené. Horšie je, že jediný, ktorý profituje zo sociálneho systému, je štát, a nie dôchodca... Dôchodca je len odsunutý prostriedok pre blaho zvyšku národa - a dokonca ho ešte aj nazvú neproduktívnym! Ale hlavné je, že aký-taký obrat robí - a to je dôležitejšie ako fakt, že živorí.
Kolaboracia/Colaboration
User Rating: / 0
Tuesday, 26 October 2010
SK: Caute seci citatelia! Xcem was oboznamit, ze som otvoreni hocjakej net-ovej kolaboraciii co sa tika huddbi. Len staci kliknut na "Contact Me" linku pod mojou fotkou a viplnit kontagtni formular.
EN: Greetings to all readers! I would like to let any musicians know that I am open to any net collaboration in making of music. Just use "Contact Me" link under my photo and fill in the contact form.
Yours VooDooMan.
<< Start < Previous 1 2 3 4 Next > End >>

Results 11 - 20 of 33